חדשות ומבצעים

קלף מזוזה, תפילין ותשמישי קדושה

קלף מזוזה
 
תפקידה של המזוזה היא לשמור על הבית שלנו או על העסק שלנו, לשמור על יושבי החדר מפני דברים לא טובים.  ולכן חשוב לשים מזוזה בכל חדר ולא רק בדלת הכניסה.
ואכן מפני החשיבות של המזוזה כמרכיב חשוב בחיינו, כדאי לבדוק שקונים את המזוזה שהיא אכן כשרה ושנכתבה ע"י סופר סת"ם, 
חברת "יודאיקה סיטי" היא אחת החברות המובילות בתחום התשמישי קדושה עם מוניטין של למעלה מעשור שנים , מספקת מזוזות ותפילין לסניפי בתי חב"ד רבים ברחבי העולם, היתרון הבולט ביודאיקה סיטי שהיא מנוהלת ע"י הרב יצחק ויזנר הי"ו סופר סת"ם מוסמך בעל שם ידוע ומוכר בתחום.
 
בשוק תשמישי הקדושה יש מגוון רחב של מזוזות שמוצעות לצרכן, בגדלים שונים החל מגלילת קלף בגודל 5 ס"מ ועד 20 ס"מ ואף יותר. לפי חלק מן הפוסקים קלף מזוזה כשר הינו שיהיה לפחות בגודל 10 ס"מ,
כאן ביודאיקה סיטי תמצאו מזוזה כשרה 10 ס"מ מקלף מהודר שאינו משוח במחיר הנמוך ביותר בשוק או מזוזה בגודל 12 ס"מ שנחשבת למהודרת יותר . כל המזוזות עוברות בדיקה ממחושבת והגהה ידנית.
תוכלו לבחור אם תרצו את המזוזה כמנהג אשכנז או כמנהג ספרד.
כאן ביודאיקה סיטי לא רק נמכור לכם מזוזה אלא נענה לכל שאלה וייעוץ בתחום.
 
 
תפילין לבר מצווה 
 
נער שהגיע  לגיל 13 , נכנס באותו היום לעול מצוות ולכן קונים לו תפילין. התפילין עשויות מבתים שעשויים עור  ובתוכם פרשיות. ( לא משוח )
 לחברת "יודאיקה סיטי" נסיון רב ולכן היא לא מוכרת תפילין שכשרותם מוטלת בספק,
לכל סוגי התפילין שתקנו אצלנו יהיה מוצמד עליהם אישור כשרות עם מספר סידורי המוכיח את כשרות התפילן.
2 סוגים של תפילין לבחירתכם.
תפילין זולות מעור בהמה דקה שהיא כשרה 
ותפילין שעשויות מעור בהמה גסה שזה נחשב לכשר למהדרין ולכן היא קצת יקרה יותר.
יש לציין שאצלנו גם התפילין הזולות מאוד חזקות ומחזיקות מעמד עשרות שנים.
תוכלו לבחור את התפילין לפי מנהג אשכנז או ספרד כמנהגכם.
במחיר סמלי תוכלו לרכוש סט מלא לבר מצווה שכולל עם התפילין גם את הטלית (במגוון צבעים) עם כיפה , סידור , וסט נרתיק מבד קטיפה, והעיקר שיהיה במזל טוב.
רוצים להתייעץ עם המומחים שלנו בקשר למזוזות ותשמישי קדושה אחרים? יש לכם בעיה כלשהי או שאלה? אנחנו כאן בשבילכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון: 054-80-80-571